Facebook
Jméno: Cerkov Christa

Na facebooku vkládáme aktuální informace, které by se měly zobrazit i na tomto webu. Prosíme všechny, aby se přidali mezi naše přátele a sdíleli naše příspěvky, protože více lidi se může dozvědět prostřednictvím vložené informace o Bohu. My sami nevíme, která informace se může dotknout člověka a on uvěří v našeho Spasitele Ježíše Krista a změní jeho život. Každý z nás může mít v tomto svůj uděl a stačí jenom sdílet informaci, která je na facebooku a také informaci, která je přímo na těchto stránkách. Také můžete informaci, která bude na těchto stránkách, kopírovat a zveřejnit na jiných sociálních sítích. Můžete přeposlat tuto informaci také Vašim známým, ale musí být uveden odkaz na naše webové stránky. Každý kdo čte tuto zprávu, může být součástí této evangelizace. A to jenom tím, že bude sdílet informace na této web. stránce.

YouTube
Jméno: CerkovCHRISTAChannel

Na YouTube můžete odebírat nová videa, které budeme průběžně vkládat.

Přihlaste se k odběru novinek z našeho kanálu. Budete tím mít přístup k aktuálním videím. Jestli chcete vložit Vaše video na náš kanál, tak nás kontaktujte e-mailem.

Viber
Jméno: www.CerkovChrista.com +420 739 522 105

Na Viberu jsme otevřeli skupinu do které se můžete přihlásit a mít nejaktuálnější informace. Tato skupina má několik cílů, ale hlavním smyslem je rychle získávat a zveřejňovat nové a aktuální informace. Organizujete konferenci, seminář či shromáždění a chcete, aby se o této zprávě dozvědělo více lidi? Tak nám napište pozvánku, vložte nějakou fotku pro zajímavost a pošlete to nám třeba prostřednictvím viberu anebo e-mailu. Informaci vložíme na tento web a o zprávě budeme informovat lidi.

Skype
Jméno: www.CerkovChrista.com

Někteří lidé užívají především Skype a nemají ani Viber, ani nejsou zaregistrováni na sociálních sítích. Abychom mohli rychle získat novou informaci a rychle ji zveřejnit, tak jsme vytvořili Skype skupinu, kde můžeme využívat audio a video konference atd. Takže se přidejte mezi naše přátele a nepříjdete o žádnou aktuální informaci.

E-mailová adresa
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přes e-mail můžete posílat texty, fotky, el. knihy, soubory atd. Toto je velmi dobrý způsob komunikace, jelikož informace může být dobře zpracována pro administrátora webu.

Telefon
Tel.:: +420 739 522 105

V případě dotazu můžete volat na výše uvedené telefonní číslo.

„Společnou prácí můžeme měnit lidské Životy“


E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kniha Prosta prawda: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.